HomeСервісРемонт комп’ютерів

Ремонт комп’ютерів

РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

Комп’ютерні технології вже давно зайняли важливе місце у нашому житті. Зараз важко назвати сферу діяльності, в якій можна працювати, не використовуючи комп’ютер. Ці пристрої значно полегшують роботу, надають велику допомогу при навчанні, а також забезпечують різноманітні розваги. Але якою б якісною техніка не була, з часом вона виходить з ладу. Причини виходу з ладу  комп’ютерів можуть бути різними. Багато користувачів вважає, що ремонт комп’ютерів є нескладним процесом, але насправді все не так просто. Найменша необережність може спричинити передчасне використання деталей.

ТОВ "ТІСА" пропонує такі послуги:

  • Комплексна діагностика комп’ютера та тестування;
  • Виявлення причин пошкоджень та їх усунення;
  • Відновлення втрачених даних;
  • Встановлення та налаштування програмного забезпечення;
  • Заміна несправних деталей комп’ютера, їх модернізація.
  • Перелік пошкоджень деталей комп’ютерів, їх причини та вирішення.

 

Перелік пошкоджень деталей комп’ютерів, їх причини та вирішення

Чому “горять” блоки живлення?

Block

 

Найчастіше це відбувається через неякісне комплектування або відсутність схеми захисту. При його пошкодженні може також задіятися материнська плата та жорсткий диск, а це вимагатиме додаткових коштів та більше часу на ремонт. Краще відразу придбати якісний блок живлення, який служитиме Вам набагато довше, ніж звичайний. Але й такий блок не застрахований від перепаду напруг  у мережі. Тому рекомендується використовувати джерело безперебійного живлення, яке стабілізуватиме напругу, а також, якщо зникне живлення, зможе надати Вам ще трохи додаткового часу для роботи.

 

  Втрата інформації на жорсткому диску

HDD

 

Жорсткий диск (вінчестер) є дуже крихким компонентом. Для втрати інформації достатньо падіння або перепаду напруги. Після цього на вінчестері з’являються bad-сектори, які, по суті, не підлягають читанню. Ще однією причиною є вихід з ладу магнітних голівок, які зчитують інформацію з жорсткого диску. Вони можуть подряпувати поверхню, через що вінчестер почне “сипатися”. Якщо у Вас є важливі дані, то, щоб уникнути їх втрати, краще робити резервне копіювання на компакт-диски.

 

  Материнська плата

Motherboard

 

Материнська плата може пошкоджуватися через неякісний блок живлення, через перепади напруг  у мережі. Іншою причиною неполадок  може бути чіпсет, який практично неможливо відновити, тому виникає потреба заміни плати. При установці нової материнської плати треба бути обережним, адже подряпини на її поверхні також можуть вивести з ладу.

 

 

  Відеокарти

videocard

 

 

Відеокарта є  найчутливішим елементом до перепадів напруг, бо саме вона найперше сприймає все навантаження на себе. Також вона перегріватиметься через погану вентиляцію і з часом може згоріти.

 

 

 Процесор

processor

 

Процесор є одним із надійних і довговічних компонентів комп’ютера. Будь-які поломки з ним відбуваються дуже рідко. Головною причиною порушень є перегрівання, яке  виникає через погане охолодження, коли радіатор покритий шаром пилу або через застарілу термопасту, яка втратила свою властивість теплообміну. Важливою причиною також є екстремальний розгін,у результаті чого охолодження буває недостатнім і, як наслідок, Ви можете спалити процесор.

 

  Оперативна пам’ять

 

Memory

 

 

Причиною пошкоджень оперативної пам’яті може бути скупчення пилу на ній через неперіодичну профілактику комп’ютера, а також через несумісність компонентів між собою.

 

 

 

ТОВ "ТІСА" працює для того, щоб виявляти та вирішувати проблеми будь-якого ступеня важкості. Наше завдання — зробити все можливе, щоб Ваш електронний помічник завжди був у робочому стані і  ніколи не виходив з ладу у найбільш відповідальні моменти.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика