HomeСервісРемонт принтерів

Ремонт принтерів

  РЕМОНТ ЛАЗЕРНИХ ТА СТРУМЕНЕВИХ ПРИНТЕРІВ

 

PrintersТОВ "ТІСА" пропонує послуги з обслуговування та ремонту офісної техніки і гарантує високий рівень якості. Ми оперативно виконуємо свою роботу з ремонту принтерів (лазерних та струменевих), сканерів, МФУ таких виробників: Canon, Xerox, HP (Hewlett Packard), Epson, Brother, Samsung, MB (Office Center), Lexmark, OKI, Sharp, Panasonic та інші.

Варість ремонту струменевих принтерів Epson починається від 450 грн.

Важливим етапом ремонтних робіт є профілактика. Вона дає змогу уникати частих звернень у сервісний центр і, відповідно, потребує менших затрат Ваших коштів. Під час використання техніки накопичується пил, частинки тонера чи чорнила, і це, звичайно, погіршує якість друку. Разом з тим пошкоджуються певні частини апарату, а їх забруднення призводить до перегрівання і, як наслідок, виходу з ладу офісного обладнання.

 

SBPCH_printerНа струменеві принтери встановлюємо систему безперервної подачі чорнил (СБПЧ), за допомогою якої витрати на друк суттєво знижуються.

Ми здійснюємо заправку картриджів, адже недоцільно кожного  разу купувати новий, вартість якого складає більше половини вартості принтера.  При цьому якість друку буде такою самою, а Ви значно збережете свій бюджет.

Багато користувачів вважають, що процес заправки є доволі простим, варто лише засипати тонер чи залити чорнило, але вони не знають інших важливих деталей, без яких успішне використання техніки неможливе. Тому це виконати може тільки досвідчений фахівець, який добре знає внутрішню будову картриджів.

 

Laser_cartridgeТакож ми здійснюємо відновлення картриджів, тобто проводимо заміну зношених або пошкоджених деталей. Цей процес включає очищення всіх складових картриджа, зняття залишкового заряду, заміну фотобарабана та інших частин принтера.

Якщо Ваш друкуючий пристрій поламався, не витрачайте час на самостійне вирішення проблеми, адже необережне поводження може спричинити необоротні наслідки. Наші спеціалісти допоможуть так, як Вам зручно: або  у нашому центрі, або у Вашому домі чи офісі. Прибувши до Вас, спеціаліст проведе повну діагностику, професійний ремонт, використовуючи тільки якісні витратні матеріали та оригінальні комплектуючі.

 

ТОВ "ТІСА" цінує кожного клієнта по-особливому.

Усі Ви, звертаючись із різними проблемами, знайдете у нас їх швидке та професійне вирішення, а ми, у свою чергу, надамо такі можливості, щоб кожен із Вас був задоволений роботою компанії, бо це і є нашою метою.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика