Panel1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec

Panel2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec

Top Panel

ІТ рішення

IT рішення

Ми пропонуємо нашим клієнтам доступ до високошвидкісного Інтернету та можемо організувати канал передавання даних на базі власної мережі та на базі партнерських каналів.

Приклади рішень:

Wi-Fi для готелів, ресторанів, кафе

Wi-Fi Zone від ТОВ "ТІСА" - це територія бездротового швидкісного доступу в Інтернет за технологією Wi-Fi.

Ми створюємо і забезпечуємо безперебійну роботу публічного доступу до Інтернету в готелях, ресторанах, кафе і бізнес-центрах.

Також ми організуємо Wi-Fi мережі для конференцій, форумів та інших масштабних подій.

Wi-Fi для промислової зони

Інтернет за бездротовою технологією Wi-Fi - відмінна альтернатива кабельним мережам, коли немає технічної можливості провести кабель або це занадто дорого. Так можна підключити, наприклад, офіси, склади, магазини або інші будівлі, які знаходяться далеко від провідних комунікацій.

Wi-Fi від ТОВ "ТІСА" для бізнесу - це:

 • високошвидкісний доступ в Інтернет;
 • побудова (організація) мережі в найкоротші терміни;
 • технічна підтримка 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
 • повний комплекс послуг з індивідуального підбору, встановлення та налаштування обладнання;
 • доставка бухгалтерської документації в офіс;
 • індивідуальна вартість підключення.

Резервування Інтернету.

На сьогоднішній день, безперервність роботи Інтернету необхідна як невід’ємна складова успішної роботи компанії в цілому. Для цього ми пропонуємо на базі вже існуючих Інтернет-каналів налаштувати Вам резервування Інтернету. Якщо Ви підключенні тільки до одного Інтернет-каналу і бажаєте організувати в себе резервування Інтернету, ми можемо дослідити за якою технологією краще побудувати Вам другий або третій Інтернет-канал. Ми налаштуємо Вам на маршрутизаторі автоматичне переключення із одного Інтернет-каналу (в разі ремонтних або аварійних робіт) на інший (робочий в даний час) в автоматичному режимі. Завдяки такому резервуванню Ви можете безперервно працювати через мережу Інтернет : відправляти електронну звітність, електронну пошту, контролювати відео спостереження, безперервна робота із віддаленими філіями компанії і тд…

Способи контролю робітників на підприємстві.

Є два способи контролю робітників на підприємстві: простий та складний.

Простий спосіб базується на веденні статистики завантаження Інтернет-каналу кожним працівником. Тобто Ви можете зайти на певну веб-сторінку, на якій буде відображено статистику завантаження Інтернет-каналу кожним працівником. Також на цій статистиці буде відображено завантаженість основного Інтернет-каналу. Таким чином, всього за декілька секунд можна виявити працівника, який завантажує весь Інтернет-канал.

Цей спосіб потребує придбання та налаштування маршрутизатора компанії MikroTiK.  

Ціна реалізації цього способу буде значно дешевша ніж складного.

Складний спосіб базується на ведені статистики завантаження Інтернет-каналу кожним працівником, а також ведення статистики сайтів, на які заходили ваші працівники під час робочого часу. Таким чином на певній веб-сторінці буде відображена розгорнута статистика по кожному працівнику.

Цей спосіб потребує придбання та налаштування серверу.

Ціна реалізації цього способу буде значно дорожча ніж простого.

Блокування веб-сторінок для певних працівників.

На сьогоднішній день багато працівників у свій робочий час проводять багато часу на таких веб-сторінках, як:

 • vk.com, vkontakte.ru;
 • m.ok.ru, odnoklassniki.ru;
 • facebook.com;
 • twitter.com;
 • youtube.com.

На ці та інші веб-сторінки, можна обмежити доступ з певним часовим інтервалом або на весь робочий час. Таким чином Ви можете підвищити продуктивність праці кожного працівника.

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (096) 840-18-85

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика