HomeІнтернетДля бізнесуТарифи та послуги

Тарифи та послуги

Організаціям і корпоративним клієнтам ми завжди готові запропонувати повний спектр комплексних рішень в області Інтернет технологій.

У лінійку бізнес - тарифів ТОВ "ТІСА" входять три тарифні плани, які дають Вам можливість повною мірою використовувати ресурси мережі Інтернет на гарантованих швидкостях:

Тарифи, які діють з 01.01.2016

 Офіс простий  Офіс зручний  Офіс ультра  
Гарантована швидкість в інтернеті  
3 Мбіт/с
6 Мбіт/с
9Мбіт/с
Абон. плата (грн./міс.)
100
160
220

Тарифний план «Офіс простий»

Цей тарифний план надає Вам можливість комфортного спілкування з Вашими бізнес - партнерами та клієнтами за допомогою різного роду комунікаторів: Skype, MS Outlook, The Bat, ICQ. Дозволяє використовувати Інтернет - банкінг, а також відправляти бухгалтерську електронну звітність.

Тарифний план «Офіс зручний»

Цей тарифний план призначений для найбільш комфортного ведення справ з використанням мережі Інтернет. Він включає в себе всі можливості тарифного плану «Офіс простий», а також пропонує Вам економне підключення до мережі Інтернет на високій швидкості, що дає можливість працювати з даними, що знаходяться на віддалених серверах.

Тарифний план «Офіс ультра»

Цей тарифний план володіє всіма можливостями тарифного плану «Офіс зручний», а також дає можливість організації відео - конференцій з Вашими бізнес - партнерами. Тарифний план «Офіс ультра» дає необмежені можливість в мережі Інтернет для ведення та розвитку Вашого бізнесу.

 

Тарифні плани підбираються в індивідуальному порядку, залежно від обсягу та складності проекту.

 Ми пропонуємо Дійсно конкурентні ціни, однією з переваг ТОВ "ТІСА" є індивідуальна цінова політика.

 Тому при роботі з шкірними Клієнтом ми підбираємо Оптимальні ОБСЯГИ НАДАННЯ нами послуг за розумну оплату.

 

 Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (0532) 66-99-24 або відправити лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (096) 840-18-85

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика