HomeІнтернетПитання - відповідь

Питання - відповідь

 

Від чого залежить швидкість?

Реальна швидкість доступу до ресурсів в Інтернеті залежить від:

 1. Обраного абонентом тарифного плану. Швидкість не перевищуватиме її максимально можливий розмір, зазначений в умовах тарифного плану.
 2. Завантаження зовнішніх Інтернет-каналів провайдера. На даний момент швидкість зовнішніх інтернет-каналів нашої компанії складає більше 5 Гб / сек. Графік завантаження зовнішніх каналів можна подивитися тут
 3. Від швидкості віддачі інформації з певного Інтернет - ресурсу. Якщо швидкість віддачі з певного Інтернет - ресурсу обмежена, наприклад, двома мегабітами в секунду, то швидше з цього сайту Ви качати не зможете навіть на тарифних планах з заявленої більшою максимальною швидкістю. Швидкість віддачі з різних Інтернет - ресурсів може бути різна і не залежить від Вашого Інтернет - провайдера.
 4. Швидкість на торрентах залежить від популярності роздачі, чим більше бенкетів / сидов - тим краще. Також на швидкість при стрибку з торрентів впливає настройка встановленої операційної системи, настройка торрент-клієнта, чи є у Вас реальний IP-адресу, апаратні характеристики Вашого комп'ютера або, якщо є, - маршрутизатора. А також те, як Ви до нього підключені: по WiFi або Ethernet.
 5. Від способу підключення. Якщо Ви підключені через «додаткове» обладнання (роутер, точка доступу) то швидкість доступу в Інтернет може бути нижчою, ніж зазначено в тарифі, оскільки додаткове обладнання може не забезпечити заявлену швидкість.
 6. Антивірусного захисту комп'ютера і завантаження процесора. Антивірусні програми, наприклад - Internet Security, впливають на швидкість з'єднання з Інтернетом. Так само в значній мірі на швидкість з'єднання з Інтернетом впливає Windows Firewall. При використанні даних програм швидкість з'єднання з Інтернетом може бути нижчою, ніж заявлено в тарифному плані.
 7. Фізичних ушкоджень мережевої карти і мережевого кабелю. Якщо мережева карта абонента фізично пошкоджена (може згоріти від довгого терміна використання), або ж мережевий кабель по квартирі пошкоджений (притиснутий меблями, «затоптаний», відійшов «джек») то це може значною мірою вплинути на швидкість доступу в Інтернет.
 8. Від продуктивності і завантаженості вашого комп'ютера. Сучасні інтеренет-додатки, ігри, особливо пов'язані з відтворенням відео високої роздільної здатності, активно використовують процесор комп'ютера, відеокарту, пам'ять. З цієї причини на комп'ютерах з низькою продуктивністю неможливо отримати максимальну швидкість і якість доступу до мережі Інтернет. Вимоги до продуктивності комп'ютера для роботи в мережі Інтернет з кожним роком зростають, тому для отримання максимальної швидкості і якості необхідно вчасно модернізувати апаратне і програмне забезпечення Вашого комп'ютера.
Як поміряти швидкість?

Найпопулярнішим методом вимірювання швидкості на даний момент є сайт speedtest.net.

Насправді ні цей сайт, ні який інший подібний «вимірювач», в силу ряду причин, не може показати Вам реальну швидкість. Простий збій у роботі Adobe flash player - і такого роду вимірювачі вразять Вас результатами, невідповідними дійсності.

Якщо Ви хочете дізнатися яка у Вас швидкість, то:

 1. Поставте на закачування популярну (!) Роздачу на торренте, в якій кількість «сидов» буде значно перевищувати кількість «бенкетів». Не забувайте, що швидкість скачки в торрентах вимірюється в Мегабайтах в секунду (MB / s), а швидкість у тарифних планах - в мегабіта на секунду (Mb / s, Mbps). 1 Мегабайт дорівнює 8 мегабіта.
 2. Спробуйте завантажити файл великого розміру з сайту microsoft.com. Цей ресурс не обмежує швидкість віддачі інформації зі свого сервера.
Навіщо потрібен маршрутизатор при підключенні сервісу інтерактивного телебачення?

Це пов'язано з тим, що сервіс інтерактивного телебачення транслюється через мережу Інтернет і для одночасного використання комп'ютера, телевізора та інших пристроїв (планшет, ноутбук і тд.) Необхідний маршрутизатор.

Надаєте Ви реальний (білий) статичний IP - адресу?

Так, надаємо. Ця послуга є платною і становить 25 гривень на місяць, якщо інше не обумовлено умовами Вашого тарифного плану.Для присвоєння реального статичної IP-адреси Вам треба подати заявку в  особистому кабінеті.

Де я можу завантажити антивірусний захист для мого комп'ютера?
 1. Для всіх власників справжніх копій Windows доступний безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials.
 2. Тут ви можете скачати безкоштовну демо версію одного з найпопулярніших антивірусів Dr. Web! Також, при бажанні, можнапридбати ліцензійну версію.
 3. Безкоштовні антивірусні програми Ви можете завантажити тут.
Як оформити заявку на підключення Інтернету для дому?

Ви можете оформити заявку, зателефонувавши по одному з номерів технічної підтримки. Так само Ви можете оформити заявку через сайт, для чого необхідно натиснути на кнопку "Підключення" і заповнити форму на підключення. Після цього з Вами зв'яжеться оператор для уточнення деталей підключення. Для оформлення заявки та укладання договору підходити до нас на офіс не обов'язково.

Як оформити заявку на підключення Інтернету для бізнесу?

Ви можете оформити заявку, зателефонувавши по одному з номерів технічної підтримки. Так само Ви можете оформити заявку через сайт, для чого необхідно натиснути на кнопку "Підключення" і заповнити форму на підключення. Після цього між нашими організаціями буде укладено договір на підключення до мережі Інтернет та вироблено включення Вашої організації на обраний Вами тарифний план з лінійки "Офіс".

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (096) 840-18-85

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика