Професійне технічне

 

обслуговування

ДИЗАЙН    КОД    КОНТЕНТ

 

Створення сайту

ЗНИЖКИ

 

постійним клієнтам

ESET

Сервіс

Веб дизайн

Торгівля

Ми знаємо, що ВАМ потрібно, щоб працювати краще !

Планування

Оцінка апаратного забезпечення і потреби в обчислювальних ресурсах.

Проектування СКС, відеоспостереження і локальних мереж та вибір сервера.

Впровадження

Монтаж кабельних і бездротових мереж.

Обслуговування і модернізація мереж.

Монтаж систем відеоспостереження.

Підтримка

Ми завжди готові допомогти.

Запропонуєм найкращий сервіс з питань  ремонту та обслуговування і задовольним клієнта нашою роботою.

Чому ми?

ТОВ «ТІСА» - молода Компанія, яка динамічно розвивається. 
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від розміру його можливостей. 

Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Читати

Чому обирають нас?

Статистика свідчить: 80% наших клієнтів - це рекомендація нас своїм знайомим та друзям.
Основою успіху компанії є вдале поєднання творчого підходу, ефективної кадрової політики та високої виконавчої дисципліни.

Читати

Акції

03
NSSP2_листопада2015

АКЦІЯ "Тепла осінь" НА ПІДКЛЮЧЕННЯ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Шановні абоненти!   ТОВ "ТІСА" повідомляє Вам про проведення акції "Тепла осінь" на підключення до мережі Інтернет...

01
NSSP2_січня2011

Комфортний перехід

Вам не подобається ваш поточний провайдер? Перепідключатися до нас абсолютно безкоштовно.  Умови акції: 1. Підключіться до нас прямо зараз...

27
NSSP2_червня2012

Приведи друга - отримай місяць безкоштовного інтернету

З 10.04.2015 набирає чинності на постійній основі нова акція, для існуючих абонентів. За кожного приведеного друга - місяць безкоштовного інтернету,...

01
NSSP2_вересня2015

20 мегабіт всього за 100 гривень

Шановні абоненти, стартує нова акція, яка дає Вам можливість підключитися в приватному секторі на швидкості...

«
»

Переваги професійної верстки:

Компактний код. Пошукові системи легше сприймають сайти з компактним кодом. Такий код забезпечить професійна верстка з використанням стилів CSS. Сайт з компактним кодом легше просувається в Інтернеті і, відповідно, привертає більше користувачів.

Мала вага. Чим швидше завантажується сайт, тим більше ймовірність утримати користувача на ресурсі. Адже якщо завантаження сайту або окремих його сторінок буде затримуватися, відвідувач може не захотіти чекати і перейти на інший сайт.

Кросбраузерність. Різні браузери по різному обробляють веб-сторінки. Професійна верстка сайту гарантує коректне відображення всіх його сторінок, незалежно від браузера. Така верстка дозволяє відображати розроблений дизайн сторінок без спотворень, правильно відображати тексти, зберігає робочими посилання, кнопки, спливаючі вікна. Тільки професійно зверстаний сайт гідно представить Вашу фірму в Інтернеті.

Кросплатформеність. Забезпечується повноцінна робота з сайтом не залежно від пристрою, з якого користувач зайшов в Інтернет, і від встановленої операційної системи.

Універсальність використання (зручне юзабіліті). Сучасні веб-сайти проектуються у відповідності зі стандартами W3C, для забезпечення доступності змісту сайтів для користувачів портативних пристроїв і для людей з обмеженими функціональними можливостями.

Наша веб-студія пропонує послуги по табличній (TABLE) і блокової (DIV) HTML верстці макетів сайтів, відповідної сучасним стандартам Інтернету (HTML, CSS, XML).

 

Таблична верстка (TABLE)

Відносно простий спосіб створення каркаса сторінки з чітким закріпленням її елементів. Легко здійснюється контроль над відображенням в браузерах. Структура дизайну та табличні дані компонуються одночасно. Таблична верстка сайту заснована на верстці таблиць, для цього використовується тег table. Зарубіжні верстальники табличну верстку використовують рідко.

 

Блокова верстка (DIV)

Це більш сучасна верстка, заснована на застосуванні таблиці стилів CSS.

Використовуючи фірмовий стиль в оформленні продукції і рекламі, Ви робите свою компанію впізнаваною.

Товарний знак, логотип, колірна гамма, фірмовий шрифт, бланки, конверти, рекламна поліграфічна продукція розроблені в єдиному напрямку зроблять обличчя Вашої компанії неповторним. У більш широкому сенсі фірмовий стиль передбачає використання єдиного стилю оформлення всіх видів реклами, документації, упаковки.

Фірмові кольори часто використовуються не тільки в дизайні поліграфічної продукції, а і в одязі, аксесуарах, на транспорті. Фірмовий стиль можна використовувати в усіх атрибутах діяльності фірми, для будь-яких форм реклами, для оформлення продукції (етикетки, упаковка).

Фірмовий стиль допоможе підвищенню культури діяльності компанії, що підвищить якість вироблюваних нею послуг або товарів. Також він підніме імідж Вашої фірми перед особою споживачів, оскільки слугує доказом стабільності і надійності, внутрішньої самоорганизованности.

Фірмовий (корпоративний) стиль - це той вигляд, через який Вас бачать Ваші клієнти і споживачі.

Ви можете замовити створення дизайну сайту з нуля або оновити дизайн вже наявного у Вас сайту. Наша творча студія веб-дизайну має великий цікавий досвід у сфері дизайну сайтів.

Дизайн сайту зробить зовнішній вигляд Вашого сайту більш привабливим і поліпшить функціональну навігацію по сайту, що, безсумнівно, сприятиме збільшенню його відвідуваності, а в підсумку принесе Вам збільшення прибутку.

 

Дизайн

Ефективний дизайн - запорука продаваемости продукту.

Ми можемо зробити на замовлення тільки дизайн сайту, у разі якщо створення сайту Ви хочете замовити іншій компанії.

У створення дизайну ми намагаємося закласти основоположну ідею сайту, яскравий образ. Наші дизайнери вміють втілити цю ідею красиво і гармонійно, знаходять ефектні рішення, розставляють важливі акценти. Опрацьовуються найдрібніші деталі. При цьому створюваний нами сайт ми намагаємося зробити максимально зручним у використанні.

Відгуки наших клієнтів

Залишився дуже задоволений сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Спасибо большое за оперативну роботу.
Відремонтували ноутбук за два дні. ДЯКУЮ!
Тепер буду користуватися тільки вашим сервісом.

Приємно подивований творчим підходом до справи ТОВ «ТІСА», їх професійністю та чіткістю в роботі. Сайт створено оперативно та якісно, з урахуванням усіх побажань. Рекомендую!

Підключився влітку по акції, ось вже 4 місяці користуюся і все прекрасно, збоїв ще не було взагалі! Рекомендую спробувати.

Поки Інтернетом задоволений =) Живу в приватному секторі с. Жуки

«
»

Новини компанії

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика