Професійне технічне

 

обслуговування

ДИЗАЙН    КОД    КОНТЕНТ

 

Створення сайту

ЗНИЖКИ

 

постійним клієнтам

ESET

Сервіс

Веб дизайн

Торгівля

Ми знаємо, що ВАМ потрібно, щоб працювати краще !

Планування

Оцінка апаратного забезпечення і потреби в обчислювальних ресурсах.

Проектування СКС, відеоспостереження і локальних мереж та вибір сервера.

Впровадження

Монтаж кабельних і бездротових мереж.

Обслуговування і модернізація мереж.

Монтаж систем відеоспостереження.

Підтримка

Ми завжди готові допомогти.

Запропонуєм найкращий сервіс з питань  ремонту та обслуговування і задовольним клієнта нашою роботою.

Чому ми?

ТОВ «ТІСА» - молода Компанія, яка динамічно розвивається. 
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від розміру його можливостей. 

Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Читати

Чому обирають нас?

Статистика свідчить: 80% наших клієнтів - це рекомендація нас своїм знайомим та друзям.
Основою успіху компанії є вдале поєднання творчого підходу, ефективної кадрової політики та високої виконавчої дисципліни.

Читати

Акції

03
NSSP2_листопада2015

АКЦІЯ "Тепла осінь" НА ПІДКЛЮЧЕННЯ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Шановні абоненти!   ТОВ "ТІСА" повідомляє Вам про проведення акції "Тепла осінь" на підключення до мережі Інтернет...

01
NSSP2_січня2011

Комфортний перехід

Вам не подобається ваш поточний провайдер? Перепідключатися до нас абсолютно безкоштовно.  Умови акції: 1. Підключіться до нас прямо зараз...

01
NSSP2_вересня2015

20 мегабіт всього за 100 гривень

Шановні абоненти, стартує нова акція, яка дає Вам можливість підключитися в приватному секторі на швидкості...

«
»

Переваги професійної верстки:

Компактний код. Пошукові системи легше сприймають сайти з компактним кодом. Такий код забезпечить професійна верстка з використанням стилів CSS. Сайт з компактним кодом легше просувається в Інтернеті і, відповідно, привертає більше користувачів.

Мала вага. Чим швидше завантажується сайт, тим більше ймовірність утримати користувача на ресурсі. Адже якщо завантаження сайту або окремих його сторінок буде затримуватися, відвідувач може не захотіти чекати і перейти на інший сайт.

Кросбраузерність. Різні браузери по різному обробляють веб-сторінки. Професійна верстка сайту гарантує коректне відображення всіх його сторінок, незалежно від браузера. Така верстка дозволяє відображати розроблений дизайн сторінок без спотворень, правильно відображати тексти, зберігає робочими посилання, кнопки, спливаючі вікна. Тільки професійно зверстаний сайт гідно представить Вашу фірму в Інтернеті.

Кросплатформеність. Забезпечується повноцінна робота з сайтом не залежно від пристрою, з якого користувач зайшов в Інтернет, і від встановленої операційної системи.

Універсальність використання (зручне юзабіліті). Сучасні веб-сайти проектуються у відповідності зі стандартами W3C, для забезпечення доступності змісту сайтів для користувачів портативних пристроїв і для людей з обмеженими функціональними можливостями.

Наша веб-студія пропонує послуги по табличній (TABLE) і блокової (DIV) HTML верстці макетів сайтів, відповідної сучасним стандартам Інтернету (HTML, CSS, XML).

 

Таблична верстка (TABLE)

Відносно простий спосіб створення каркаса сторінки з чітким закріпленням її елементів. Легко здійснюється контроль над відображенням в браузерах. Структура дизайну та табличні дані компонуються одночасно. Таблична верстка сайту заснована на верстці таблиць, для цього використовується тег table. Зарубіжні верстальники табличну верстку використовують рідко.

 

Блокова верстка (DIV)

Це більш сучасна верстка, заснована на застосуванні таблиці стилів CSS.


Імідж – вкрай важлива річ у сучасному світі. Якщо компанія хоче досягти певних успіхів у продажах товарів чи послуг, які виробляє, її керівництво повинно усвідомлювати важливість усіх аспектів підтримки іміджу. Один з них – створення логотипу для підприємства, адже саме якісне лого слугує чимось на кшталт візитівки, яка буде представляти компанію потенційним клієнтам.

Використовуючи фірмовий стиль в оформленні продукції і рекламі, Ви робите свою компанію впізнаваною.

Товарний знак, логотип, колірна гамма, фірмовий шрифт, бланки, конверти, рекламна поліграфічна продукція розроблені в єдиному напрямку зроблять обличчя Вашої компанії неповторним. У більш широкому сенсі фірмовий стиль передбачає використання єдиного стилю оформлення всіх видів реклами, документації, упаковки.

Фірмові кольори часто використовуються не тільки в дизайні поліграфічної продукції, а і в одязі, аксесуарах, на транспорті. Фірмовий стиль можна використовувати в усіх атрибутах діяльності фірми, для будь-яких форм реклами, для оформлення продукції (етикетки, упаковка).

Фірмовий стиль допоможе підвищенню культури діяльності компанії, що підвищить якість вироблюваних нею послуг або товарів. Також він підніме імідж Вашої фірми перед особою споживачів, оскільки слугує доказом стабільності і надійності, внутрішньої самоорганизованности.

Фірмовий (корпоративний) стиль - це той вигляд, через який Вас бачать Ваші клієнти і споживачі.

Web дизайн —  це створення впорядкованої структури кожної сторінки сайту, їх грамотне художнє оформлення з урахуванням тематики і завдань ресурсу. Статистика говорить, що успіх майданчика залежить від перших 2-3 секунд знайомства користувача з нею. За цей час людина не встигне розглянути всі види послуг або товарів, зручну навігацію або наявність акційних пропозицій, зате встигне звернути увагу на візуальний вигляд вашого ресурсу.

Як бачимо, веб дизайн — це своєрідна вудка, на яку можна зловити покупця або дозволити йому вислизнути.

Кроме того, графическое оформление чётко отделяет вашу компанию от конкурентов. А его качество позволяет оценить ваш уровень уважения и отношения к клиентам.

Наше завдання на цьому етапі - продумати логіку взаємодії з динамічними елементами, розробити алгоритми переходів між розділами і грамотно розмістити основну інформацію. Програмісти і розробники визначають наскільки комфортним буде розміщення блоків інтерфейсу на сайті і їх функціонал.

Під час створення дизайну сайту наші фахівці пропонують замовнику більше 5 варіантів колірних гам, шрифтів і стилів форм, списків і кнопок і т. Д. Ми піклуємося, про комфортний використанні користувачем сайту і прислухаємося до побажань замовника.

Разработка уникального дизайна

 Web дизайн сайту: основні функції

 • Привертає аудиторію.
 • Відповідає бізнес задачі і інтересам ЦА.
 • Представляє компанію в інтернеті.
 • Підвищує впізнаваність і імідж веб-проекту.
 • Управляє увагою клієнтів, зацікавлює їх.
 • Полегшує роботу з можливостями бізнесу: замовлення, покупку, бронювання, пошук необхідної інформації і т.д.

  

Купити дизайн сайту: від чого залежить вартість?

Щоб оцінити фінансові витрати на проект, буде потрібно відповісти на наступні питання:

 • Який потрібен тип сайту? Дизайн сайту фірми, інтернет-магазину або посадкової сторінки вимагатиме різного об'єму робіт, а значить і різної оплати.
 • Яка стилістика майданчика? Мінімалізм, Flat Design, типографіка, класика або корпоративний? Це напрямки різної складності. Деякі з них створюються досить просто, для інших же може знадобитися залучення аутсорсеров.
 • Чи потрібен адаптивний дизайн або необхідно створити мобільну версію сайту? Ціна буде варіюватися від ситуації.
 • Наскільки важлива ексклюзивність дизайну? Розробляючи веб дизайн, фахівець може скористатися готовим шаблоном або почати сайт з нуля. У випадку з шаблоном береться готова структура і наповнюється відповідно до цілей замовника. Цей варіант виконується швидше і коштує дешевше, але і знижує унікальність ресурсу. При замовленні веб дизайну з нуля створюється унікальний макет. Це коштує дорожче, але як правило, швидше себе окупає.
 • Заказать дизайн сайта

Створити дизайн сайту: етапи

 Загальні етапи розробки дизайну і створення сайтів складаються з:

 • Розробки прототипу, яка передбачає визначення з типом і структурою сторінок ресурсу, отрисовку смислових блоків і розміщення основних елементів.
 • Твердження і вибору стилю. Згідно з тематичним і бізнес напрямком майданчика визначається стиль сайту (ар-деко, мінімалізм, ретро, ​​органік і інші).
 • Розробки веб дизайну сайту, яка починається з вибору колірного рішення, шрифту і подібних елементів, і закінчується отрисовкой макетів сторінок по прототипам.
 • Створення адаптивної версії дизайну для головних сторінок. Адаптація допомагає пристосувати сайт до розмірів екрану будь-якого гаджета.

Якщо розібратися в подробицях, то розробка веб-дизайну сайту передбачає такий порядок дій:

 • Визначення з палітрою кольорів. На цьому етапі дизайнери створюють фірмовий стиль ресурсу, який включає: колірні рішення для фону, контрастні відтінки для виділення основної інформації, окреме виділення кнопок для замовлення або призову.
 • Створення композиції. Розробка дизайну для сайту включає коректне розміщення блоків на сторінці. Елементи оформлення повинні бути привабливими, практичними та функціональними. Різні техніки оформлення дозволяють поліпшити сприйняття сайту клієнтом.
 • Вибір шрифту. Велика частина сайтів - це тестовий контент, тому потрібно приділити чимало часу для розробки естетичної типографіки. Стиль і кегль, накреслення і інтерліньяж - все це інструменти впливу на емоції відвідувача і спосіб йому запам'ятатися.
 • Інтеграція анімованих ефектів. Анімація теж спосіб створити зв'язок з клієнтом, вона привертає увагу і змушує взаємодіяти відвідувача з сайтом. Варіанти: імітація удару по екрану, спалах, хитання, пульсація, зрушення, паралакс-ефекти і інше.
 • Вибір фону. Яскраві тематичні зображення, іконки, бекграунд, по-перше, привертають увагу, а, по-друге, наділяють ресурс «характером».
Заказать разработку web дизайна

Замовлення дизайну сайту і супутні послуги
 

Редизайн сайту
Редизайн сайту означає модернізацію вже наявного дизайну. Тенденції сучасного ринку змінюються щодня, щоб утриматися серед конкурентів необхідно стежити за останніми IT-новинками і вдосконалювати свій ресурс.

Фахівці можуть модифікувати як весь дизайн, так і його окремі елементи. Крім того, з часом будь-який сайт вимагає реорганізації елементів, додаванні нових розділів і сервісів. Редизайн ресурсу передбачає і технічні правки: оптимізацію роботи графічної частини або ресурсовитратності модулів.

Дизайн мобільного додатка
Деякі замовники разом з розробкою веб дизайну ресурсу замовляють послугу дизайну мобільного додатка. Вона має на увазі опрацювання:

 • цілей і завдань програми;
 • макетів і графічної частини;
 • призначених для користувача сценаріїв роботи і комфортних для користувача інтерфейсів;
 • варіантів оформлення сторінок для iOS, Android, Windows Phone;
 • логіки додатка;
 • юзабіліті тестів і тестових сценаріїв.

Web дизайн сайта

 

Дизайн Лендінзі

Якісний дизайн веб сайтів дозволить робити неможливе: продавати на одній сторінці більше товарів, ніж на цілому сайті.

Landing page ідеально підходить для донесення позначених думок і утримання клієнта на пропозицію (купити, замовити, залишити контакти і т.д.). Статистика говорить, що Лендінгем з продуманим і оригінальним дизайном може збільшити конверсію більше ніж на 51%.

Вирішити, який саме дизайн буде ідеальним для вашого бізнесу можна тільки після консультації з фахівцями. Наприклад, для сайту з товарами масового споживання краще вибирати оригінальний дизайн, щоб виділитися на тлі конкурентів.

Разработка дизайна корпоративного сайта

Дизайн корпоративного сайту

Корпоративний сайт - портрет компанії в мережі. Якщо правильно продумати його дизайн, це підвищить імідж компанії в очах клієнта і продемонструє її солідність. Для корпоративних сайтів часто вибирають мінімалістичний дизайн, що викликає велику прихильність у статусному аудиторії (власників бізнесу, керівників відділів). Також в оформленні корпоративних ресурсів рекомендується використовувати інфографіку, схеми, таблиці. Це підвищує рівень візуального сприйняття інформації, а простота в дизайнерському оформленні ще й прискорює завантаження сторінки.

Навіть мінімалістичний дизайн можна зробити упізнаваним, доречна flash-анімація або слайдовий показ привернуть увагу і виділять ваш продукт серед інших.

Створення корпоративного сайту передбачає деяку передпідготовки, яка включає в себе створення маркетингової стратегії, визначення ЦА і послуг з розкручування ресурсу. Грамотно обрана стратегія розвитку в комплексі з продуманим фірмовим дизайном - це ефективний інструмент, щоб:

 • завоювати аудиторію;
 • підвищити імідж;
 • виділиться серед схожих майданчиків.
 • Индивидуальный дизайн сайта

Індивідуальний дизайн сайту

Дизайн такого типу - це не тільки оригінальне оформлення, а й ретельне опрацювання системи навігації та інтерфейсу. Крім того, оригінальний дизайн часто допомагає сторінок вийти в топ пошукової видачі. Такий ресурс цікавий і клієнтам, і оптимізаторів.

Чим відрізняється шаблонний сайт від індивідуального?

 • З нуля отрісовивается ексклюзивний і неповторний дизайн.
 • Створюється з високою роздільною здатністю графічних елементів, тому завжди виглядає виграшніше.
 • Гармонійний в поєднанні всіх стилів і колірних параметрів.
 • Концептуальний і орієнтований на потреби конкретного замовника і його цільової аудиторії.
Дизайн интернет-магазина

 Дизайн сайту інтернет магазину

Що найважливіше в ресурсах такого типу? Зрозуміло, це працює естетика і функціональність. Якщо до цього додати просту для користувача навігацію і доступну інформацію, то ви отримаєте ідеальний ресурс для вирішення бізнес задач.

 Хороший сайт інтернет-магазину, як мінімум, затримує користувача на сторінках своїх каталогів, а, як максимум, викликає бажання щось придбати.

 Щоб оформлення магазину не «напружувало» клієнта розробникам потрібно подбати про з'єднання зрозумілості та оригінальності в одному ресурсі.

 6 причин замовити редизайн у нас

 • Сайт створено, але клієнтів не побільшало? Найчастіше проблема в непродуманої структурі і оформленні. Вихід із ситуації: перелінковка сторінок і модифікація дизайну майданчики.
 • Користувачі швидко покидають сайт? Можливо, вони просто не розуміють пристрій навігації. Рішення: спростити структуру. Між користувачами і вашими послугами не повинно бути бар'єрів.
 • Ресурс більше не відповідає напрямку бізнесу? Вихід: займіться редізайном сайту, щоб зробити його адекватним для користувача запитів і не втратити напрацьовану аудиторію.
 • Веб-сайт не виглядає? Можливо, дизайн ресурсу просто застарів. Рішення: переоформити логотип і фірмові кольори, «освіжити» зовнішній вигляд інтернет-ресурсу.
 • Сайт гальмує і повільно завантажується? Зауважимо, що навіть самий свіжий з технічного боку ресурс втратить свій функціонал вже через пару років. Вихід: стежити за сучасними тенденціями і впроваджувати їх в свої проекти.

 Вимоги до працюючого дизайну сайту

 • Комфорт для користувача. З майданчиком комфортно працювати і клієнтові і адміністратору. Структура сайту і алгоритми взаємодії з ним повинні бути простими для інтуїтивного розуміння. Але простота не означає марність, оформлення сайту має бути функціональним.
 • Графіка. Цей аспект може зробити сайт таким, що запам'ятовується і оживити нудні цифри або текст.
 • Маркетингове просування. Як би не було дивно, від графічної репрезентації сайту багато в чому залежить його майбутнє просування в інтернеті. Правильно продумана структура ресурсу допоможе в подальшому домогтися високої конверсії у видачі.
Яркий дизайн сайта

Розробка веб дизайну від ТОВ "ТІСА"": особливості створення

 • Ми розробляємо тільки ексклюзивні дизайнерські рішення для вашого бізнесу.
 • Створюємо дизайн, орієнтований саме на вашого потенційного клієнта.
 • Формуємо позитивний образ компанії в очах покупця. Функціональність, інтуїтивність і естетичність - ось наші головні пріоритети під час створення ідеального веб оформлення.
 • Чи вміємо робити універсальний продукт, всі наші сайти однаково коректно відображаються на будь-якому гаджеті.
 • Завжди виконуємо базову seo-оптимізацію, яка сприяє індексації сайту в пошукових системах.
 • Підтримуємо наші проекти після їх запуску і гарантуємо безкоштовну технічну консультацію.

Відгуки наших клієнтів

Залишився дуже задоволений сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Спасибо большое за оперативну роботу.
Відремонтували ноутбук за два дні. ДЯКУЮ!
Тепер буду користуватися тільки вашим сервісом.

Приємно подивований творчим підходом до справи ТОВ «ТІСА», їх професійністю та чіткістю в роботі. Сайт створено оперативно та якісно, з урахуванням усіх побажань. Рекомендую!

Підключився влітку по акції, ось вже 4 місяці користуюся і все прекрасно, збоїв ще не було взагалі! Рекомендую спробувати.

Поки Інтернетом задоволений =) Живу в приватному секторі с. Жуки

«
»

Новини компанії

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика