Професійне технічне

 

обслуговування

ДИЗАЙН    КОД    КОНТЕНТ

 

Створення сайту

ЗНИЖКИ

 

постійним клієнтам

ESET

Сервіс

Веб дизайн

Торгівля

Ми знаємо, що ВАМ потрібно, щоб працювати краще !

Планування

Оцінка апаратного забезпечення і потреби в обчислювальних ресурсах.

Проектування СКС, відеоспостереження і локальних мереж та вибір сервера.

Впровадження

Монтаж кабельних і бездротових мереж.

Обслуговування і модернізація мереж.

Монтаж систем відеоспостереження.

Підтримка

Ми завжди готові допомогти.

Запропонуєм найкращий сервіс з питань  ремонту та обслуговування і задовольним клієнта нашою роботою.

Чому ми?

ТОВ «ТІСА» - молода Компанія, яка динамічно розвивається. 
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від розміру його можливостей. 

Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Читати

Чому обирають нас?

Статистика свідчить: 80% наших клієнтів - це рекомендація нас своїм знайомим та друзям.
Основою успіху компанії є вдале поєднання творчого підходу, ефективної кадрової політики та високої виконавчої дисципліни.

Читати

Акції

03
NSSP2_листопада2015

АКЦІЯ "Тепла осінь" НА ПІДКЛЮЧЕННЯ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Шановні абоненти!   ТОВ "ТІСА" повідомляє Вам про проведення акції "Тепла осінь" на підключення до мережі Інтернет...

01
NSSP2_січня2011

Комфортний перехід

Вам не подобається ваш поточний провайдер? Перепідключатися до нас абсолютно безкоштовно.  Умови акції: 1. Підключіться до нас прямо зараз...

27
NSSP2_червня2012

Приведи друга - отримай місяць безкоштовного інтернету

З 10.04.2015 набирає чинності на постійній основі нова акція, для існуючих абонентів. За кожного приведеного друга - місяць безкоштовного інтернету,...

01
NSSP2_вересня2015

20 мегабіт всього за 100 гривень

Шановні абоненти, стартує нова акція, яка дає Вам можливість підключитися в приватному секторі на швидкості...

«
»

ВІДДАЛЕНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ КОМПАНІЙ ТА УСТАНОВ

Піклуючись про наших клієнтів, ТОВ "ТІСА", крім абонентського та разового обслуговування, пропонує також віддалену допомогу, яка дозволяє вирішити проблеми, не працюючи безпосередньо за  комп’ютером, який потребує втручання спеціаліста. Все, що для цього потрібно, — доступ в Інтернет.

Основною перевагою віддаленої підтримки є оперативність. Клієнт економить свій час,оскільки йому  не потрібно виходити з дому чи офісу, щоб потрапити до сервісного центру, а також залишати комп’ютер на діагностику чи ремонт.  До того ж він суттєво заощаджує свої кошти.

За допомогою цієї послуги спеціаліст може віддалено виконати майже всі види робіт з питань програмного забезпечення. Зі сторони клієнта потрібен лише, як зазначалося вище, доступ в Інтернет. Усе решта ми  зробимо самі.

Якщо клієнт є людиною зайнятою, то віддалена підтримка є кращим його вибором. З ним працюватиме досвідчений фахівець, адже ТОВ "ТІСА" — це якісне та швидке обслуговування.

 ПОТОЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

Послуги разового обслуговування дають можливість оцінити якість, оперативність і професійність виконання. Вони включають  у себе роботи з  усунення  несправностей комп’ютерів, а також призначені для забезпечення стабільної роботи при подальшому використанні.

ТОВ "ТІСА" надає разові послуги з обслуговування комп’ютерів без укладання договору. Це вигідно для організацій з невеликою комп’ютерною мережею, що не потребують постійного обслуговування — абонентського. Компанія надає можливість виїзду до клієнта з метою економії  його часу. Ми завжди працюємо оперативно, надійно та на професійному рівні.

Наша компанія пропонує разову допомогу при проведенні ремонтних робіт комп’ютерів, їх діагностиці та профілактиці, при установці та налаштуванні програмного забезпечення, здійснює антивірусну діагностику та інші види послуг, які виконує на вимогу клієнта.

Якщо Ви не готові укладати договір на абонентське обслуговування комп’ютерів чи воно не є доцільним для Вашої організації, то ТОВ "ТІСА" завжди готова надати Вам разову підтримку. Ми любимо свою роботу і прагнемо до того, щоб наші клієнти завжди були нею задоволені.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

У Вас власне підприємство чи Ви керівник установи, де часто  комп’ютери виходять з ладу, заражаються вірусами. Вам набридло пояснювати працівникам, як правильно користуватися флешками і веб-ресурсами, щоб не підхопити вірус, а після кожного зараження чи поломки викликати дорогого  й не завжди пунктуального спеціаліста? У вас є, звичайно, ризики простоїв у роботі. ТОВ "ТІСА" пропонує вигідне вирішення проблем такого типу  через Абонентське обслуговування, яке передбачає постійну підтримку Ваших комп’ютерів у справному та актуальному стані.

Абонентське обслуговування забезпечує постійну планову перевірку апаратних і програмних вузлів системи. Навіть якщо Ваші комп’ютери працюють справно, ми постійно стежимо за їхньою роботою, щоб уникнути в майбутньому несподіваної відмови системи, аналізуємо стан, перевіряємо комплектуючі й складаємо по кожному комп’ютеру звіт, у якому вказуємо, скільки він ще зможе пропрацювати без втручання, які апаратні частини зносяться швидше і що потрібно робити, щоб продовжити його ресурс. Також слідкуємо за програмною частиною: оновлення прикладного програмного забезпечення, виправлення проблем, які виникли через зараження комп’ютера вірусами або через невміле втручання в системні модулі й компоненти, оптимізація операційної системи з метою підвищення швидкодії, встановлення надійних антивірусних програм, налаштування серверів оновлень. Навіть якщо у Вас сталася така неприємна ситуація, як перепад напруги, й один чи декілька комп’ютерів вийшли з ладу, а Вам потрібно в короткі терміни здати роботу, наш спеціаліст може прибути позачергово й вирішити проблеми терміново.

      Отже, якщо ви хочете зменшити витрати, підвищити продуктивність праці ,а також бути впевненим, що Ваша техніка не підведе в критичний момент, то Абонентське обслуговування — саме те, що Вам потрібно. ТОВ "ТІСА" —це завжди швидко, якісно й на високому рівні.

Відгуки наших клієнтів

Залишився дуже задоволений сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Спасибо большое за оперативну роботу.
Відремонтували ноутбук за два дні. ДЯКУЮ!
Тепер буду користуватися тільки вашим сервісом.

Приємно подивований творчим підходом до справи ТОВ «ТІСА», їх професійністю та чіткістю в роботі. Сайт створено оперативно та якісно, з урахуванням усіх побажань. Рекомендую!

Підключився влітку по акції, ось вже 4 місяці користуюся і все прекрасно, збоїв ще не було взагалі! Рекомендую спробувати.

Поки Інтернетом задоволений =) Живу в приватному секторі с. Жуки

«
»

Новини компанії

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика