Професійне технічне

 

обслуговування

ДИЗАЙН    КОД    КОНТЕНТ

 

Створення сайту

ЗНИЖКИ

 

постійним клієнтам

ESET

Сервіс

Веб дизайн

Торгівля

Ми знаємо, що ВАМ потрібно, щоб працювати краще !

Планування

Оцінка апаратного забезпечення і потреби в обчислювальних ресурсах.

Проектування СКС, відеоспостереження і локальних мереж та вибір сервера.

Впровадження

Монтаж кабельних і бездротових мереж.

Обслуговування і модернізація мереж.

Монтаж систем відеоспостереження.

Підтримка

Ми завжди готові допомогти.

Запропонуєм найкращий сервіс з питань  ремонту та обслуговування і задовольним клієнта нашою роботою.

Чому ми?

ТОВ «ТІСА» - молода Компанія, яка динамічно розвивається. 
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від розміру його можливостей. 

Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Читати

Чому обирають нас?

Статистика свідчить: 80% наших клієнтів - це рекомендація нас своїм знайомим та друзям.
Основою успіху компанії є вдале поєднання творчого підходу, ефективної кадрової політики та високої виконавчої дисципліни.

Читати

Акції

03
NSSP2_листопада2015

АКЦІЯ "Тепла осінь" НА ПІДКЛЮЧЕННЯ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Шановні абоненти!   ТОВ "ТІСА" повідомляє Вам про проведення акції "Тепла осінь" на підключення до мережі Інтернет...

01
NSSP2_січня2011

Комфортний перехід

Вам не подобається ваш поточний провайдер? Перепідключатися до нас абсолютно безкоштовно.  Умови акції: 1. Підключіться до нас прямо зараз...

01
NSSP2_вересня2015

20 мегабіт всього за 100 гривень

Шановні абоненти, стартує нова акція, яка дає Вам можливість підключитися в приватному секторі на швидкості...

«
»

Маркетинговий аудит сайту - це всебічний аналіз веб-ресурсу замовника, його товарів або послуг. Проводиться дослідження ринкового оточення клієнта в мережі. Маркетинговий аудит позначає позиції досліджуваного сайту в Інтернет, робить оцінку конкурентної і ринкового середовища використовуваного сегмента бізнесу, аналізує цільову аудиторію, формує рекомендації для успішного бізнесу.

Маркетинговий аудит - більш широке поняття, ніж SEO-аналіз сайту. Він сприяє розширенню Вашої присутності в Інтернеті, просуванню на ринок нового бренду, створює умови для зміцнення наявних позицій в мережі.

За результатами маркетингового аналізу приймаються як стратегічні, так і тактичні рішення для позиціонування ресурсу в Інтернет, його удосконалення та рекламного просування. Надається повна картина інтернет-середовища клієнта.

Складові маркетингового аудиту:

 • Вивчення ринкового сегменту.
 • Конкурентний аналіз.
 • Вивчення цільової аудиторії.
 • Аналіз зарубіжних аналогів.
 • Висновки та рекомендації.

Вивчення ринкового сегменту. Проводиться аналіз загальних характеристик: обсяг і потенційна місткість ринку, його ключові тенденції, особливості динаміки. Ці параметри використовуються для стратегічного бачення бізнесу, формування загального уявлення про обсяг і потенціал ринку.

По завершенню цього етапу будуть отримані відповіді на питання:

 • Який обсяг цьогорічного цільового ринку в Інтернет? Яким може бути обсяг потенційного цільового ринку?
 • Що відбувається на цільовому ринку? Які є тенденції? Яка його динаміка?

Конкурентний аналіз. При маркетинговому аудиті сайту проводиться і аналіз веб сайтів конкурентів. При цьому вивчається конкурентне середовище: оцінюється інтенсивність конкуренції на ринку, визначаються основні конкуренти, їх ключові характеристики, аналізується їхня аудиторія, слабкі і сильні сторони їх інтернет-присутності. Зазвичай визначаються три-чотири найістотніших сайту конкурентів, і виконується їх експрес-аудит. У результаті конкурентний аналіз дає інформацію про суперників, яка їхня стратегія в Інтернеті, які їхні переваги і недоліки поведінки. Ці дані можуть сприяти суттєвому підвищенню власної ефективності ресурсу замовника і успішно вести конкурентну боротьбу.

Аудит сайту - це докладний аналіз та оцінка стану веб ресурсу, вказівка ​​необхідних заходів щодо його поліпшення. Аудит сайту здійснюється для підвищення ефективності його просування, щоб зробити його максимально релевантним для пошукових систем.

Види аудиту сайту:

 • Експрес-аудит - це аналіз роботи сайту, протоколювання виявлених помилок, складання рекомендацій щодо їх виправлення.
 • SEO-аудит - перевірка пошукового просування, діагностика сайту на присутність критичних помилок, які можуть ускладнювати просування, оцінка можливостей оптимізації.
 • Технічний аудит - пошук помилок, які можуть негативно позначатися на працездатності сайту і його просуванні.
 • Юзабіліті-аудит - оцінка зручності використання сайту. Оцінюються параметри: дизайн сайту, навігація по сторінках сайту, контент.
 • Експрес-аудит - спрощена діагностика сайту, яка проводиться перед виконанням робіт з оптимізації. Аналіз визначає позиції сайту в Інтернеті, виявляються і документуються помилки, видаються рекомендації, як їх виправити.

SEO-аудит - виявлення критичних помилок по пошуковому просуванню, визначення семантичного ядра сайту. SEO-аудит визначає якість і кількість зовнішніх посилань, робить порівняльний аналіз з конкуруючими сайтами. За зібраними даними визначаються основні сторінки, важливі для просування сайту. Також даються рекомендації, як закрити від індексації «непотрібні» сторінки.

Технічний аудит - виявлення помилок на сайті, негативно впливають на його працездатність і просування.

Юзабіліті-аудит - це оцінка зручності користування сайтом відвідувачами. При здійсненні юзабіліті аудиту веб сайту діагностуються наступні параметри: як сприймається дизайну сайту, навігація, наповнення сайту, контент. Виявляються елементи, які можуть відштовхнути користувачів.

Ми виконуємо додаткові роботи з аудиту сайту. Ці послуги визначаються конкретним випадком і носять індивідуальний характер.

Аудит сайту - найперше, що потрібно зробити, щоб сайт став продають. За спостереженнями, близько 85% всіх сайтів приносять набагато менше прибутку, ніж від них очікують. Якщо Ваш сайт в їх числі, терміново потрібно провести його аудит, зробити оптимізацію просуваються сторінок, проаналізувати сайти конкурентів і виконати інші операції для поліпшення ефективності сайту, щоб зробити його продають. Проведений аудит веб сайту дозволяє визначити, наскільки він працездатний, чи використовується він на 100%, в якій мірі виправдовують себе кошти, інвестовані в його просування.

Відгуки наших клієнтів

Залишився дуже задоволений сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Спасибо большое за оперативну роботу.
Відремонтували ноутбук за два дні. ДЯКУЮ!
Тепер буду користуватися тільки вашим сервісом.

Приємно подивований творчим підходом до справи ТОВ «ТІСА», їх професійністю та чіткістю в роботі. Сайт створено оперативно та якісно, з урахуванням усіх побажань. Рекомендую!

Підключився влітку по акції, ось вже 4 місяці користуюся і все прекрасно, збоїв ще не було взагалі! Рекомендую спробувати.

Поки Інтернетом задоволений =) Живу в приватному секторі с. Жуки

«
»

Новини компанії

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика