Професійне технічне

 

обслуговування

ДИЗАЙН    КОД    КОНТЕНТ

 

Створення сайту

ЗНИЖКИ

 

постійним клієнтам

ESET

Сервіс

Веб дизайн

Торгівля

Ми знаємо, що ВАМ потрібно, щоб працювати краще !

Планування

Оцінка апаратного забезпечення і потреби в обчислювальних ресурсах.

Проектування СКС, відеоспостереження і локальних мереж та вибір сервера.

Впровадження

Монтаж кабельних і бездротових мереж.

Обслуговування і модернізація мереж.

Монтаж систем відеоспостереження.

Підтримка

Ми завжди готові допомогти.

Запропонуєм найкращий сервіс з питань  ремонту та обслуговування і задовольним клієнта нашою роботою.

Чому ми?

ТОВ «ТІСА» - молода Компанія, яка динамічно розвивається. 
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від розміру його можливостей. 

Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Читати

Чому обирають нас?

Статистика свідчить: 80% наших клієнтів - це рекомендація нас своїм знайомим та друзям.
Основою успіху компанії є вдале поєднання творчого підходу, ефективної кадрової політики та високої виконавчої дисципліни.

Читати

Акції

03
NSSP2_листопада2015

АКЦІЯ "Тепла осінь" НА ПІДКЛЮЧЕННЯ В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

Шановні абоненти!   ТОВ "ТІСА" повідомляє Вам про проведення акції "Тепла осінь" на підключення до мережі Інтернет...

01
NSSP2_січня2011

Комфортний перехід

Вам не подобається ваш поточний провайдер? Перепідключатися до нас абсолютно безкоштовно.  Умови акції: 1. Підключіться до нас прямо зараз...

01
NSSP2_вересня2015

20 мегабіт всього за 100 гривень

Шановні абоненти, стартує нова акція, яка дає Вам можливість підключитися в приватному секторі на швидкості...

«
»

Роздобути багато відвідувачів на сайт можна різними способами, а ось як вони будуть діяти надалі, залежить від текстового наповнення сайту. Для цього потрібні послуги SEO - копірайтера.

SEO-Копірайтінг- це створення унікальних текстів для Інтернет-сайтів з урахуванням запитів пошукових систем з метою активного залучення користувачів.

Контент комерційного сайту повинен бути цікавим і відрізнятися від безлічі сайтів, подібних за тематикою. Адже текст сайту слугує рекламою фірми. Він повинен бути лаконічним, ємний, переконливий, легко читаємо. При цьому важливо його чітко структурувати.

Тексти для сайтів несуть подвійне навантаження. Текст повинен:

  • по-перше, привертати увагу клієнтів, зацікавлювати їх у співпраці з Вами;
  • по-друге, бути оптимізованим під пошукові запити.

Головне завдання комерційного сайту - продаж товарів або послуг. Провідну роль у цьому несе текстова складова сайту. Від того, як буде складено текст, залежить, чи захоче користувач укласти з Вами угоду. Грамотно складений контент буде красномовно розповідати потенційним клієнтам про діяльність Вашої фірми, він буде залучати в компанію нових клієнтів, допомагати домагатися збільшення продажів товарів або послуг, зростання прибутку. Він може розповісти про актуальні привабливих знижки, про унікальні торговельними або діловими пропозиціях, довести відвідувачеві Вашого сайту, що саме на Вашій фірмі йому варто зупинити свій вибір.

Але як красномовно б не був написаний текст для Вашого сайту, як комерційно грамотно не складені ділові пропозиції, потрібно ще щоб на Ваш сайт звернули увагу пошукові системи Інтернет. Запускаючи пошукових роботів, вони видають запити за ключовими словами. Ці ключові слова повинні бути присутніми у Вашому тексті в оптимальній кількості, не порушуючи його цілісність і читабельність. Вирішити це завдання може досвідчений копірайтер, знаючий тонкощі пошукової оптимізації сайтів. У результаті грамотної роботи SEO - копірайтера Ваш сайт зможе займати лідируючі позиції в результатах видачі пошукових систем, що приверне до Вас реальних покупців.

Створюючи для вас SEO-тексти, ми проведемо аналіз діяльності Вашої фірми і врахуємо наступну інформацію:

  • опис товару або послуги;
  • основні переваги товару або послуги;
  • характеристику Інтернет-аудиторії;

Сайт - це дуже важливий маркетинговий інструмент для успішного ведення сучасного бізнесу. Для його правильного і прибуткового використання потрібна регулярна робота по наповненню та оновленню сайту контентом, тобто вмістом.

Контент - це текстова та графічна інформація на сайті, що представляє Вас і Ваші товари або послуги.

Контент-менеджмент - це наповнення і регулярне оновлення вмісту сайту інформацією.

Гарний дизайн сайту і верхні позиції в пошукових не змусять Ваших користувачів повертатися знову на сайт, якщо вони не знайдуть на ньому того, що вони шукали, що особливо приверне їхню увагу.

Щоб Ваші відвідувачі ставали постійними клієнтами, необхідно, щоб інформація, розміщена на Вашому сайті, була завжди актуальна і свіжа і відповідала інтересам відвідувачів. Потрібно своєчасно і якісно наповнювати сайт корисним матеріалом. Можна додавати новини, коментарі, статті, відео, фотографії. Також важливо оновлювати функціональну частину сайту, наприклад, створювати нові посилання.

 Підтримка сайтів

Правильне оформлення сайту

Відвідувач сайту завжди спочатку звертає увагу на його дизайн і оформлення, а потім вже оцінює інформацію, розміщену на ньому. На цю оцінку він витрачає дуже мало часу.

Щоб затримати його увагу, потрібно чітко структурувати текстовий зміст сторінки і красиво його оформити.

При оформленні текстів важливо враховувати той факт, що користувачі мережі частіше тільки переглядають сторінки, а не читають.

Оформлення сайту - це не тільки зручна навігаційна панель, вдало підібрані графічні елементи, малюнки, фотографії, поєднання кольорів і т.д. Красиво і зручно для сприйняття повинен бути розміщений і текст.

Як би добре він не був складений, наскільки цікава інформація в ньому б не містилася, при невдалому зовнішньому його оформленні інтернет-користувач швидше за все не стане його читати.

Красиво і зручно оформлена інформація (текстова та графічна) дає можливість відвідувачеві без праці орієнтуватися на веб-сайті і швидко зрозуміти, наскільки вона йому корисна.

Відгуки наших клієнтів

Залишився дуже задоволений сервісом по ноутбуку Lenovo. У житті періодично доводиться звертатися в СЦ, як правило завжди негатив, а тут все дуже кваліфіковано і швидко.

Спасибо большое за оперативну роботу.
Відремонтували ноутбук за два дні. ДЯКУЮ!
Тепер буду користуватися тільки вашим сервісом.

Приємно подивований творчим підходом до справи ТОВ «ТІСА», їх професійністю та чіткістю в роботі. Сайт створено оперативно та якісно, з урахуванням усіх побажань. Рекомендую!

Підключився влітку по акції, ось вже 4 місяці користуюся і все прекрасно, збоїв ще не було взагалі! Рекомендую спробувати.

Поки Інтернетом задоволений =) Живу в приватному секторі с. Жуки

«
»

Новини компанії

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика