HomeОбслуговуванняАбонентське обслуговування

Абонентське обслуговування комп’ютерів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

У Вас власне підприємство чи Ви керівник установи, де часто  комп’ютери виходять з ладу, заражаються вірусами. Вам набридло пояснювати працівникам, як правильно користуватися флешками і веб-ресурсами, щоб не підхопити вірус, а після кожного зараження чи поломки викликати дорогого  й не завжди пунктуального спеціаліста? У вас є, звичайно, ризики простоїв у роботі. ТОВ "ТІСА" пропонує вигідне вирішення проблем такого типу  через Абонентське обслуговування, яке передбачає постійну підтримку Ваших комп’ютерів у справному та актуальному стані.

Абонентське обслуговування забезпечує постійну планову перевірку апаратних і програмних вузлів системи. Навіть якщо Ваші комп’ютери працюють справно, ми постійно стежимо за їхньою роботою, щоб уникнути в майбутньому несподіваної відмови системи, аналізуємо стан, перевіряємо комплектуючі й складаємо по кожному комп’ютеру звіт, у якому вказуємо, скільки він ще зможе пропрацювати без втручання, які апаратні частини зносяться швидше і що потрібно робити, щоб продовжити його ресурс. Також слідкуємо за програмною частиною: оновлення прикладного програмного забезпечення, виправлення проблем, які виникли через зараження комп’ютера вірусами або через невміле втручання в системні модулі й компоненти, оптимізація операційної системи з метою підвищення швидкодії, встановлення надійних антивірусних програм, налаштування серверів оновлень. Навіть якщо у Вас сталася така неприємна ситуація, як перепад напруги, й один чи декілька комп’ютерів вийшли з ладу, а Вам потрібно в короткі терміни здати роботу, наш спеціаліст може прибути позачергово й вирішити проблеми терміново.

      Отже, якщо ви хочете зменшити витрати, підвищити продуктивність праці ,а також бути впевненим, що Ваша техніка не підведе в критичний момент, то Абонентське обслуговування — саме те, що Вам потрібно. ТОВ "ТІСА" —це завжди швидко, якісно й на високому рівні.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика