HomeОбслуговуванняПоточне обслуговування

Поточне обслуговування комп’ютерів

 ПОТОЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

Послуги разового обслуговування дають можливість оцінити якість, оперативність і професійність виконання. Вони включають  у себе роботи з  усунення  несправностей комп’ютерів, а також призначені для забезпечення стабільної роботи при подальшому використанні.

ТОВ "ТІСА" надає разові послуги з обслуговування комп’ютерів без укладання договору. Це вигідно для організацій з невеликою комп’ютерною мережею, що не потребують постійного обслуговування — абонентського. Компанія надає можливість виїзду до клієнта з метою економії  його часу. Ми завжди працюємо оперативно, надійно та на професійному рівні.

Наша компанія пропонує разову допомогу при проведенні ремонтних робіт комп’ютерів, їх діагностиці та профілактиці, при установці та налаштуванні програмного забезпечення, здійснює антивірусну діагностику та інші види послуг, які виконує на вимогу клієнта.

Якщо Ви не готові укладати договір на абонентське обслуговування комп’ютерів чи воно не є доцільним для Вашої організації, то ТОВ "ТІСА" завжди готова надати Вам разову підтримку. Ми любимо свою роботу і прагнемо до того, щоб наші клієнти завжди були нею задоволені.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика