Аудит

Аудит сайту - це докладний аналіз та оцінка стану веб ресурсу, вказівка ​​необхідних заходів щодо його поліпшення. Аудит сайту здійснюється для підвищення ефективності його просування, щоб зробити його максимально релевантним для пошукових систем.

Види аудиту сайту:

  • Експрес-аудит - це аналіз роботи сайту, протоколювання виявлених помилок, складання рекомендацій щодо їх виправлення.
  • SEO-аудит - перевірка пошукового просування, діагностика сайту на присутність критичних помилок, які можуть ускладнювати просування, оцінка можливостей оптимізації.
  • Технічний аудит - пошук помилок, які можуть негативно позначатися на працездатності сайту і його просуванні.
  • Юзабіліті-аудит - оцінка зручності використання сайту. Оцінюються параметри: дизайн сайту, навігація по сторінках сайту, контент.
  • Експрес-аудит - спрощена діагностика сайту, яка проводиться перед виконанням робіт з оптимізації. Аналіз визначає позиції сайту в Інтернеті, виявляються і документуються помилки, видаються рекомендації, як їх виправити.

SEO-аудит - виявлення критичних помилок по пошуковому просуванню, визначення семантичного ядра сайту. SEO-аудит визначає якість і кількість зовнішніх посилань, робить порівняльний аналіз з конкуруючими сайтами. За зібраними даними визначаються основні сторінки, важливі для просування сайту. Також даються рекомендації, як закрити від індексації «непотрібні» сторінки.

Технічний аудит - виявлення помилок на сайті, негативно впливають на його працездатність і просування.

Юзабіліті-аудит - це оцінка зручності користування сайтом відвідувачами. При здійсненні юзабіліті аудиту веб сайту діагностуються наступні параметри: як сприймається дизайну сайту, навігація, наповнення сайту, контент. Виявляються елементи, які можуть відштовхнути користувачів.

Ми виконуємо додаткові роботи з аудиту сайту. Ці послуги визначаються конкретним випадком і носять індивідуальний характер.

Аудит сайту - найперше, що потрібно зробити, щоб сайт став продають. За спостереженнями, близько 85% всіх сайтів приносять набагато менше прибутку, ніж від них очікують. Якщо Ваш сайт в їх числі, терміново потрібно провести його аудит, зробити оптимізацію просуваються сторінок, проаналізувати сайти конкурентів і виконати інші операції для поліпшення ефективності сайту, щоб зробити його продають. Проведений аудит веб сайту дозволяє визначити, наскільки він працездатний, чи використовується він на 100%, в якій мірі виправдовують себе кошти, інвестовані в його просування.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика