Розробка логотипу


Імідж – вкрай важлива річ у сучасному світі. Якщо компанія хоче досягти певних успіхів у продажах товарів чи послуг, які виробляє, її керівництво повинно усвідомлювати важливість усіх аспектів підтримки іміджу. Один з них – створення логотипу для підприємства, адже саме якісне лого слугує чимось на кшталт візитівки, яка буде представляти компанію потенційним клієнтам.

Використовуючи фірмовий стиль в оформленні продукції і рекламі, Ви робите свою компанію впізнаваною.

Товарний знак, логотип, колірна гамма, фірмовий шрифт, бланки, конверти, рекламна поліграфічна продукція розроблені в єдиному напрямку зроблять обличчя Вашої компанії неповторним. У більш широкому сенсі фірмовий стиль передбачає використання єдиного стилю оформлення всіх видів реклами, документації, упаковки.

Фірмові кольори часто використовуються не тільки в дизайні поліграфічної продукції, а і в одязі, аксесуарах, на транспорті. Фірмовий стиль можна використовувати в усіх атрибутах діяльності фірми, для будь-яких форм реклами, для оформлення продукції (етикетки, упаковка).

Фірмовий стиль допоможе підвищенню культури діяльності компанії, що підвищить якість вироблюваних нею послуг або товарів. Також він підніме імідж Вашої фірми перед особою споживачів, оскільки слугує доказом стабільності і надійності, внутрішньої самоорганизованности.

Фірмовий (корпоративний) стиль - це той вигляд, через який Вас бачать Ваші клієнти і споживачі.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика