Веб-хостинг

Хостинг (англійське "host") - це надання послуги підключення веб-сайтів до Інтернету, фізичне розміщення їх інформацією на веб-сервері, присутньому в мережі цілодобово і безперервно, а також технічне обслуговування сайту.

Швидкий і надійний хостинг - важлива складова хорошого сайту. Від якісної роботи хостингу залежить успішне функціонування Вашого сайту. Якщо сервер, на якому зберігається сайт, зависне, за той час, поки усунеться проблема, Ви втратите багато відвідувачів. Такі неполадки можуть призвести до витоку Ваших потенційних клієнтів до конкурентів.

Важливі показники при виборі компанії, що надає хостинг:

  • Постійне перебування в мережі. Щоб перевірити цей параметр можна застосувати програму, яка сповістить Вас про недоступність сайту для відвідування.
  • Пропускна здатність каналу.
  • Продуктивність серверів.
  • Технічна підтримка хостингу. Залежить від апаратури, на якій зберігається сайт, і від персоналу, її обслуговуючого.
  • Резервне копіювання інформації. Так як збої в роботі сервера можуть відбутися і у найбільш надійних компаній, що надають хостинг, важливо, щоб інформація копіювалася і зберігалася на сервері з можливістю її відновлення.

Важливим аспектом є можливість використовувати скрипти CGI, вони дозволяють встановити на сайті стрічки новин, форми для голосування, гостьові книги, чати, форуми. Важливий ftp-доступ до Вашого проекту. Використання протоколів передачі файлів (FTP) значно спрощує передачу файлів між Вашим комп'ютером і сервером хостингу. Поцікавтеся і обсягом поштової скриньки і кількістю адрес.

Ще одна маленька, але важлива деталь - чи будуть Вам завчасно відсилати повідомлення про закінчення грошей на рахунку.

Наша компанія робить вибір на CityDomain.com.ua, як надійного хостинг провайдера.

Переваги вибору CityDomain.com.ua для Вас:

  • Наші фахівці відповідають за роботу веб-сайтів цілодобово.
  • Стабільна робота хостингу з безлімітним трафіком. На серверах використовується популярне програмне забезпечення: PHP, MySQL, Apache, Django, Python з wsgiPerl, Sendmail, SSH, Exim, SSL, та ін., Панель управління Cpanel, операційна система Linux. Використання хостингу під управлінням ОС Linux дає високу швидкість доступу, безпека і стабільність.
  • Надійний захист інформації. Регулярно створюються резервні копії даних, їх можна відновити з Вашого запиту.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика