HomeВеб-сервісКодПрограмування

Написання модулів

Створення модулів в Drupal

CMS Drupal призначене для зручного управління вмістом сайту. З його допомогою можна публікувати, управляти і різним чином організовувати вміст сайту. Функціональні можливості Drupal дозволяють створювати блоги, форуми, системи завантаження файлів, галереї зображень і ще багато іншого.

CMS Drupal має зручні інструменти для розробки сайтів під конкретні завдання легко і просто.

Drupal є кращим вибором, якщо проект планується розвивати в різних напрямках.

Дуже зручна модульна структура Drupal, що складається з модулів ядра і модулів розробників. Завжди можна відключити непотрібні модулі, що значно спростить роботу. Є можливість створювати і підключати модулі, що дозволяє значно розширювати його функціональність. У Drupal, на відміну від інших CMS, проста ідея використання модулів.

Модулі в Drupal

Файли модуля знаходяться в каталозі з однойменною ім'ям. Ім'я модуля називають символами англійського алфавіту, без спеціальних символів і пробілів. У каталозі modules знаходяться каталоги з системними модулями. Якщо модулі написані власноручно або завантажені з drupal.org, їх краще розміщувати в каталозі sites / all / modules. У каталозі модуля знаходяться файли скриптів php, файли стилів CSS, теми модуля, інші.

Мінімальний набір файлів:

name_of_module.info - файл, що містить інформацію про модуль (назва модуля, опис, версія Drupal та ін.);
name_of_module.module - файл, що містить код, що забезпечує функціональність модуля.


При необхідності виконання будь-яких підготовчих дій перед першим запуском модуля (наприклад, в базі даних створюються таблиці при інсталяції модуля), або вчинити очищення системи після останнього запуску при деінсталяціі модуля, використовують модуль з назвою: name_of_module.install.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика