HomeВеб-сервісКодРозробка сайтів

Розробка сайтів


Наша компанія має досвід у створенні Інтернет-сайтів. До виконання цієї роботи у нас креативний підхід.

До розробки кожного сайту ми підходимо індивідуально. Ми можемо зробити для Вас унікальний дизайн сайту. Також ми врахуємо всі Ваші смаки та побажання. Якою б не була сфера Вашої діяльності, ми постараємося оптимально висловити Ваш імідж, щоб створений нами сайт був обличчям Вашої фірми.

Ми знаємо, як правильно розробити структуру сайту. Адже юзабіліті сайту має дуже важливу роль. Від зручності користуванням сайтом залежить, чи стануть Ваші відвідувачі Вашими клієнтами, чи принесе Ваш сайт реальний дохід.

Який вигляд сайту потрібен саме Вам? Які надії Ви на нього покладаєте? Які вигоди від інтернет-маркетингу ви очікуєте отримати? Все це потрібно врахувати при розробці.

Розкажіть нам, який сайт вам потрібен, все інше зробимо ми. В цьому перевага комплексного підходу. Розробка сайту під ключ – ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати все і зразу. Ціни створення сайтів «під ключ», відповідно, будуть залежати від ряду факторів, таких як веб-дизайн, просування сайту і інших, але основна перевага полягає в тому, що вам не прийдеться займатися цим вручну, ми зробимо це за вас, а ви отримаєте готовий для користування і отримання прибутку, сайт.

Розробка сайту візитки

Деякі компанії, в яких вже існує корпоративний сайт, створюють сайти-візитки під певні послуги чи для реклами деяких категорій товарів.

Сайт-візитка представляє собою повноцінний сайт, і може на рівних конкурувати з іншими сайтами в мережі. Він простий в керуванні. Для роботи з ним, вам не потрібно спеціально навчених працівників. При роботі з сайтом вам не прийдеться витрачати багато часу. Наприклад, щоб додати на сайт прайс-лист, вам потрібно буде всього 10 хвилин.

При розробці сайту-візитки нам знадобляться логотип вашої компанії та тексти / зображення, якими необхідно наповнити сайт. Якщо у вас немає необхідних текстів чи зображень, наші копірайтери та дизайнери можуть зробити це за вас. При розробці сайту "під ключ" ми також реєструємо для вас доменне ім'я та підбираємо хостинг-тариф для розміщення файлів.

Це повністю масштабуємий проект з можливістю розширення функціоналу, який буде лицем вашої організації в мережі інтернет. При потребі він може містити каталог товарів, модулі реєстрації користувачів, розсилок новин, форму зворотнього зв'язку, онлайн-консультанта, калькулятора послуг та інші комерційні інструменти.

Якщо у вас є бізнес, але нема корпоративного сайту - вважайте, що в сучасному світі вас не існує. Принаймні, для тих мільйонів потенційних клієнтів, які шукають товари чи послуги в інтернеті.

Корпоративний сайт дає можливість компаніям та організаціям не тіільки заявити про себе, створюючи позитивний імідж, але і суттєво збільшити кількість продаж, залучити клієнтів, знайти ділових партнерів.

Розробка корпоративного сайту

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика