HomeВеб-сервісКодТестування сайтів

Тестування сайтів

Після завершення формування контенту сайту не варто відразу викладати його в Інтернеті. Потрібно спочатку перевірити, як сайт буде сприйматися користувачами, тобто здійснити тестування сайту. Також необхідно протестувати сайт після внесення змін до його структуру.

Тестування сайту включає в себе:

  • Перевірка функціональності сайту на відповідність технічного завдання програміста.
  • Тестування верстки на відповідність технічного завдання верстальника.
  • Перевірка коду на валідність.
  • Перевірка посилань на валідність.
  • Перевірка на кроссбраузерность.
  • Тестування навантаження.


Для проведення тестування необхідно мати локальний веб-сервер.

Тестування на кроссбраузерность

Тестування сайту у всіх популярних браузерах необхідно проводити, оскільки відвідувачі можуть користуватися різними браузерами. Не всі браузери досконалі, але і найбільш популярні з них можуть відображати веб-сторінки по різному. Потрібно переконатися, що всі сторінки Вашого сайту виглядають саме так, як і було задумано. Особливо потрібно перевірити сайт на наявність явних багів, які можуть призвести до неможливості використання Вашого сайту.

Перевірка посилань

Обов'язково потрібно перевірити сайт на наявність непрацюючих посилань до його викладання в мережі Інтернет. Цю перевірку також можна провести, використовуючи локальний сервер.

Відповідність Web-стандартам

Відповідність Web-стандартам забезпечує чіткість функціонування будь-якого сайту. Тому після закінчення верстки сайту потрібно перевірити ступінь виконання цих вимог. Для цього існують деякі спеціальні сервіси. Можна перевірити на відповідність стандартам HTML коду, CSS, RSS, Atom, KML та ін.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика