Копірайт

Роздобути багато відвідувачів на сайт можна різними способами, а ось як вони будуть діяти надалі, залежить від текстового наповнення сайту. Для цього потрібні послуги SEO - копірайтера.

SEO-Копірайтінг- це створення унікальних текстів для Інтернет-сайтів з урахуванням запитів пошукових систем з метою активного залучення користувачів.

Контент комерційного сайту повинен бути цікавим і відрізнятися від безлічі сайтів, подібних за тематикою. Адже текст сайту слугує рекламою фірми. Він повинен бути лаконічним, ємний, переконливий, легко читаємо. При цьому важливо його чітко структурувати.

Тексти для сайтів несуть подвійне навантаження. Текст повинен:

  • по-перше, привертати увагу клієнтів, зацікавлювати їх у співпраці з Вами;
  • по-друге, бути оптимізованим під пошукові запити.

Головне завдання комерційного сайту - продаж товарів або послуг. Провідну роль у цьому несе текстова складова сайту. Від того, як буде складено текст, залежить, чи захоче користувач укласти з Вами угоду. Грамотно складений контент буде красномовно розповідати потенційним клієнтам про діяльність Вашої фірми, він буде залучати в компанію нових клієнтів, допомагати домагатися збільшення продажів товарів або послуг, зростання прибутку. Він може розповісти про актуальні привабливих знижки, про унікальні торговельними або діловими пропозиціях, довести відвідувачеві Вашого сайту, що саме на Вашій фірмі йому варто зупинити свій вибір.

Але як красномовно б не був написаний текст для Вашого сайту, як комерційно грамотно не складені ділові пропозиції, потрібно ще щоб на Ваш сайт звернули увагу пошукові системи Інтернет. Запускаючи пошукових роботів, вони видають запити за ключовими словами. Ці ключові слова повинні бути присутніми у Вашому тексті в оптимальній кількості, не порушуючи його цілісність і читабельність. Вирішити це завдання може досвідчений копірайтер, знаючий тонкощі пошукової оптимізації сайтів. У результаті грамотної роботи SEO - копірайтера Ваш сайт зможе займати лідируючі позиції в результатах видачі пошукових систем, що приверне до Вас реальних покупців.

Створюючи для вас SEO-тексти, ми проведемо аналіз діяльності Вашої фірми і врахуємо наступну інформацію:

  • опис товару або послуги;
  • основні переваги товару або послуги;
  • характеристику Інтернет-аудиторії;

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика