Просування в пошукових системах


Створюючи сайт, Ви природно розраховуєте на те, що його будуть відвідувати Ваші потенційні клієнти. Інформація, розміщена на сайті, служить відмінною рекламою фірми. У сучасному світі рекламі відводиться дуже велике місце. Величезні гроші витрачаються на телевізійну, радіо, поліграфічну та інші види реклами. У той же час набагато менше витрат вимагає реклама в Інтернет, і при цьому вона може бути набагато ефективніше будь іншого виду реклами, якщо буде грамотно організована. Адже людині властиво більш довіряти тому, що він сам шукав або хотів дізнатися, а не тому, що йому нав'язують ззовні. Набравши запит в пошукачі з пошуку інформації в Інтернет, користувач сприймає знайдений результат не як рекламу, а як порада експерта.

Але щоб користувач зміг знайти Ваш сайт, його спочатку повинна знайти пошукова система. Виділила його серед десятків або сотень конкурентів і поставила в числі перших знайдених результатів. Природно, чим більше користувачів Інтернет зайде на Ваш сайт, тим більше потенційних покупців або замовників Ви зможете отримати.

Але й цього ще не достатньо. Щоб Ваша Інтернет-реклама досягла максимального результату, потрібно щоб Ваші відвідувачі стали вашими клієнтами, щоб стабільно збільшувався обсяг продажів або замовлень. Виявивши і акцентувавши увагу на унікальних торгових пропозиціях фірми, можна поліпшити продають якості сайту. Така тактика дозволить збільшити вплив на поведінку відвідувачів сайту, підвищити їх зацікавленість у співпраці з Вами.

Тільки одночасно залучаючи зацікавлених у Ваших товарах і послугах відвідувачів і підвищуючи продають властивості сайту можна домогтися якісного поліпшення продають властивостей Вашого сайту.

І тільки професіонали допоможуть Вам відповісти на питання:

  • Як просунути сайт в число ТОП-10 в пошукових?
  • Як збільшити число постійних клієнтів?
  • Як збільшити кількість продажів або договорів?
  • Як знизити рекламну вартість замовлення?
  • Ми знаємо, як це зробити і з готовністю допоможемо реалізувати ваші плани.

Просування сайту складається з комплексу заходів щодо підвищення позицій сайту при видачі пошукових систем по запитах і збільшенні відвідуваності сайту цільовими відвідувачами. У результаті цілеспрямованої діяльності збільшується кількість дзвінків і замовлень, що призводить до збільшення прибутку компанії.

Статті

КОНТАКТИ

+38 (066) 057-00-13

+38 (0532) 669-924

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36003, вул.Курчатова, 17/8, Полтава, Україна

Яндекс.Метрика